Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı: Errores de SEO İnsanlar Ne Zaman E-Ticaret Sitios webi Çalıştırın Do

1 answers:

E-ticaret SEO özellikle bunu doğru yapmayı bilenler in my bir altın madeni olabilir. Tamaño de Orada SEO SEO en iddia birçok kişi var, ancak genellikle yanıltıcı bilgi ile biter.

Semalt Servicios digitales de Jason Adler, e-ticaret için SEO'yu çalıştıran kişileri yanlış yönlendiren yaylış anlamaları açıklıyor.

1. SEO herşeyi düzeltir

Aslında, SEO satışde bir etkisi vardır, ancak diğer pazarlama kanalları da önemli bir rol oynamaktadır - palace of chance casino no deposit bonus codes 2017. Eşlik eden satışları sürerken, yalnızca bir web sitesini sıralamak değil, birçok faktöre dikkat edilmesi gerekir. SEO satışları arttırır, ancak ürün teslimatı da rekabetçi olmalıdır. Rekabetteki diğer faktörler, ürün sunumu, pazarlama, kullanışlılık, fiyatlandırma ve çok daha fazlası olabilir. Yalnızca teknik SEO'ya odaklanmak sizi kolayca yanıltabilir.

2. Categoría de calificación predeterminada de fábrica

Kategori sayfaları, daha fazla anahtar kelime eklemek için kullanılan platformlardır. Sitio web de Semalt Analizador gibi bir aracı kullanarak, kategorilerinize ekleyebileceğiniz uzun kuyruk anahtar kelimeler bulabilirsiniz. Meta başlığını, H1 etiketini, meta açıklaması, URL'yi ve WebCrawler'ın bu kategorileri dizine eklemesi için vücut içeriğinizi (varsa) optimizar etmek zaman önerilir.

3. Harici web sitelerindeki içeriği çoğaltmak yanlış

Rafine içeriği sitenize almak iyi bir karar olabilir. Bununla birlikte, geri alma konusunda da iyi olmalısın. Örneğin Amazon, sitelerinin en üst sıralarda yer alması için açıklamasını yeniden kullanarak çok büyük bir kar elde ediyor. Güçlü bir geri gönderme stratejisine sahipler.

4. 'Bir boyut, herkese uyuyor' araştırmacı niyet tahmini

Kategorideki sayfaları ziyaretçiler için yem olarak kullanan blog yazarlarından asla vazgeçmeyin. İnsanlar çoğunlukla iki nedenden dolayı internette sörf yapıyor. İlki araştırıyor. Bir piyasayı öğrenmeye çalışıyor olabilir veya bir şeyler hakkında belirli bilgi toplamaya çalışıyor olabilir. Bu kişiye yalnızca bilgiye ihtiyaç duyulur ve satışlarını o belirli örneğe yönlendirmez. İkinci sebep ise bir satın alma işlemi yapmak. Birisi bir ürün satın almaya hazır olabilir. Bu tür ziyaretçiler, satış için en uygun ürün ve kategori sayfalarına yönlendirilmelidir. Yem ve anahtar tekniği, başarısız talimatlar nedeniyle istekli bir müşterinin eksik olmasına neden olabilir.

5. İncelemeler SEO'ya yardımcı olmuyor

İncelemeler, arama motorlarında daha üst sırada yer almanın bir yoludur. Ayrıca, incelemeler, müşterilerin web sitenize olan güvenini ve güveni arttırır. Çoğu alıcı, bir satın alma işlemi yapmadan önce yorumları okumaya eğilimlidir. Por ejemplo, en inglés, Google, Estados Unidos, Mutlaka SEO, Inglés, Alemán, Inglés y Español. İncelemeler aynı zamanda web sitenizdeki bir kullanıcının katılım süresini de artırır. Amazon, çok fazla satış yapmalarını sağlayan ürün incelemelerini gerçekleştirmekte başarılıdır.

E-ticaret, pek çok yanlış anlamayla sarsılan teknik bir alandır. İnsanlar yalnızca SEO gibi İnternet pazarlamasının yönlerine dayanıyor ancak diğer dijital pazarlama tekniklerinden memnun değiller. Yukarıda listenlenen ipuçlarını kullanarak, izlenecek bir gerçekle yoksaymak için yanlış konsepti ayırt edebilirsiniz. Sonuçta, bir internet pazarlama kampanyasının genel hedefi genellikle yol açan ve sonuç olarak dönüşümleri artıran bir konudur.

November 24, 2017