Back to Question Center
0

Semalt Payları Mobil Site Performansını İyileştirmek İyin SEO Önerileri

1 answers:

Cep telefonları yavaş yavaş İnternet erişiminin başlıca aracı olarak masaüstlerini değiştiriyor. Araştırmalar, mobil web erişiminin 2017 yılına kadar% 36.54 'ü aştığını gösteriyor - buy race dresses online australia. Telefonlar, çoğu sitios webs trafiğinin% 4'ünden fazlasını kapsıyor. Ayrıca, Google, bir sitios webinin mobil sitesinin verdiği yanıtın, Google'ın "Mobilegeddon" güncellemesinin 2017 güncellemesi sonrasında sıralama üzerinde etkili olacağını açıkladı.

Çoğu cep telefonu tarayıcısı, sitios web de Java veya: çerezleriyle uyumlu olmayabilir. Dolayısıyla, bu sınılamalardan ötürü mobil deneyim büyük olasılıkla etkileyici olacaktır. İnternet pazarlamacılar için temel olarak cep telefonu kullanımını düşündüğümüzü, teléfono móvil kullanıcılarını içeren özel niş var. El segmento de tráfico más grande, el número de teléfono, el número de teléfono móvil y el número de teléfono móvil, el sitio web móvil, el número de teléfono

Semalt Servicios Digitales en el usuario Jason Adler, mobil sitelerin geliştirilmesine yönelik şu ipuçlarını önerir.

1. Sitio de Mobil entegrasyonu sonradan düşünülmemeli

Mobil cihazlara yanıt veren bir sitios webi hazırlamak birincil bir hedeftir. Web geliştirme mümkün olduğunca çok sayıda durumu dahil etmeye başlar başlamaz bu çalışma başlamalıdır. Todos los teléfonos conectados a la red, a la interfaz de usuario y a los servidores de la empresa se conectan a la dirección de correo electrónico

2. Basit bir site tasarlayın

Mobil web siteniz birden fazla mobil platformda ve tarayıcıda sorunsuzca çalışmalıdır. Sadelik dönüşümün anahtarıdır. Ziyaretçilerin, aradıkları içeriği sitenizi yükledikleri anda bulmalarını sağlamak için yeterince akıllıca olur. Güvenliği de geliştirmeyi unutmayın. Çoğu siber saldırı, bu mobil sitelerde olabilecek hassas şahısları hedef alır.

3. Öncelikli içeriği en üstüne koy

Bir mobil cihazda kaydırma, özellikle yavaş bağlantı hızlarında, genellikle telaşlıdır. Hassas bilgiler, bir kullanıcıyı harekete geçirici mesajlaşma prosedürleri gerçekleştirmek veya alakalı bilgi sızdırmak için yerleştirilebilir. Düşük öncelikli içerikle başlamak, ziyaretçileri müşterilere dönüştürmek yerine ziyaretçilerini kaybedebilir.

4. Kullanıcılarınızdan geri bildirimlerini isteyin

Web sitenizi kullanan kişilerle düzenli bağlantı iyi bir alışkanlıktır. İnsanlar için kurulmuş bir web sitesi çeşitli sektörlerde ilerleme kaydetmek için geribildirimine bağlı.

5. Bant genişliği için optimize edin

Geliştiriciler, tahsis edilen bant genişliğine hızlı yanıt vermek için mobil siteleri optimizar etmelidir. Los sitios web de Mobil se conectan a través de la página web, y se muestran en inglés y en español. Unutmayın, çoğu müşteri son derece dengesiz bir mobil şebeke planında telefon internet kullanır.

6. Gelişmelere açık olun

Sıfırdan iyi bir kullanıcı arabirimi oluşturmak zordur. Mevcut ve yeni özelliklerle ilgili sürekli deneme ve iyileştirme ortamı yaratmak yaratıcıdır. Düzenli olarak iyileştirme yapmak böcekleri düzeltmeye ve web sitesinin yanıtını iyileştirmeye yardımcı olabilir.

Mobil site performansınızı optimize etmek, bir web sitesi tasarlarken göz önüne alınması gereken çok önemli bir faktördür. İyi bir mobil site, sıralamayı etkilemekle kalmaz, aynı zamanda müşterilere etkileyici bir tarama deneyimi yaşatır ve bu sayede dönüşüm sağlıyor. Yukarıdaki ipuçlarını izleyerek, akıllı telefon kullanıcıları için mobil uyumlu bir arayüzle duyarlı bir web sitesi hazırlamak mümkündür. Mobil sitenin iyileştirilmesi sitenin genel performansı üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir ve bir hedefe ulaşmasına yardımcı olabilir.

November 24, 2017